telefon ikona

538 623 456

Zadzwoń i umów się na spotkanie informacyjne.

Pozostawienie psa czy kota w hotelu dla zwierząt – rozwiązanie, którego nie powinniśmy się obawiać

Każdy opiekun czworonoga doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszędzie i nie zawsze może zabrać go ze sobą. I choć coraz więcej miejsc w Polsce otwiera się na zwierzęta, wciąż do większości z nich wstęp z psem lub kotem jest zabroniony. W takich przypadkach często pojawia się problem z opieką nad pupilem. Nie każdy ma możliwość przekazania jej rodzinie lub znajomym. Z pomocą przychodzą wówczas hotele dla zwierząt. Dlaczego nie należy się ich obawiać?

Miejsce dopasowane do potrzeb czworonogów

Hotele dla psów i kotów są miejscem bezpiecznym i w pełni dopasowanym do indywidualnych potrzeb milusińskich. Obiekty, takie jak np. nasz hotel dla zwierząt „PSYtulmy” są wyposażone w komfortowe, pojedyncze pokoje oraz sale do zabaw i zajęć behawioralnych. Psy mają też do swojej dyspozycji przestronny ogród, który obejmuje aż 5 wybiegów, zarówno z trawą naturalną, jak i sztuczną. Spacery na terenie zewnętrznym są również nieodłącznym elementem planu dnia.

Profesjonalna kadra opiekunów

Nad bezpieczeństwem i komfortem pupili w hotelach czuwa doświadczona i wykwalifikowana kadra opiekunów. Każdy pies i każdy kot ma zapewnioną całodobową opiekę. Hotele są monitorowane, dzięki czemu zachowanie zwierząt podlega nieustannej obserwacji. Nie ma możliwości, aby czworonogi mogły stanowić dla siebie wzajemne zagrożenie.

Pakiet dodatkowych usług

Pobyt w hotelu to nie tylko podstawowa opieka nad zwierzęciem, ale i też możliwość połączenia jej z pracą szkoleniową. W pakiecie usług naszego hotelu dla zwierząt znaleźć można m.in. zajęcia terapeutyczne dla zwierząt lękliwych oraz różne szkolenia behawioralne. Opiekunowie mogą też wybrać dla swoich podopiecznych dodatkowe zajęcia na basenie, które poprawią ich sprawność ruchową lub zabiegi pielęgnacyjne, w ramach których profesjonaliści zadbają o wygląd psich i kocich przyjaciół.

Next Post

Jak przygotować się na pozostawienie psa w hotelu dla psów

Scroll to top