telefon ikona

538 623 456

Zadzwoń i umów się na spotkanie informacyjne.

Oferta dla kotów

Hotel dla kotów

Nasza ekskluzywna strefa dla kotów ma tylko 8 pokoi dla naszych podopiecznych.
Naszym kocim klientom też niczego nie brakuje. W każdym pokoju znajdują się wygodne i wysokie na 2,5m drapaki z budkami. Do dyspozycji kotów są również zabawki, które wymieniamy codziennie. Dzięki temu nie zdążą się nimi znudzić. Wieczorem urządzamy seanse filmowe. Naszymi hitami są oglądane myszki, ptaki i ryby. Nocą nasi podopieczni oglądają projekcję nieba i gwiazd na suficie o wysokości aż 7m.

Dla jeszcze większego komfortu i relaksu kotów używamy w pomieszczeniu feromonów F3 „dobrego samopoczucia”.
Kotom bojaźliwym proponujemy również naturalny preparat roślinny Kalmvet oraz kocimiętkę.

Należy zabrać ze sobą koc lub inną rzecz kota, książeczkę zdrowia z potwierdzeniem aktualnych szczepień podstawowych: panleukopenia (symbol na naklejce w książeczce „FPV„), kaliciwirus (symbol „FCV„) i herpesvirus (symbol „FVR„) oraz dla kotów wychodzących wścieklizna (symbol „R„). Kot powinien być odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Prosimy o dostarczenie karmy, którą pupil zna i spożywa na co dzień. Zachęcamy do zabrania ze sobą smakołyków, które kot lubi najbardziej. Postaramy się przełamać pierwsze lody, w myśl zasady: przez żołądek do serca. Jeśli jest taka możliwość, że pomimo starań hotelu, kot nie będzie chciał pobierać pożywienia w pierwszych 2 dniach pobytu, prosimy o dostarczenie preparatu odżywczego Royal Recovery Liquid lub podobnego, który należy w takiej sytuacji podawać. Nie przyjmujemy niekastrowanych samców oraz kotek w rui. Prosimy nie przywozić misek, kuwet oraz żwirku, ponieważ to też zapewniamy

Usługi dodatkowe

Usługi groomerskie
Proponujemy profesjonalną pielęgnację kotów, w której skład wchodzi kąpiel i suszenie pupila, obcinanie pazurków, czyszczenie oczu i uszu, a także wyczesywanie. Nasz doświadczony groomer z chęcią odpowie na Państwa pytania, a także służy radą na temat domowej pielęgnacji.

Pralnia
pierzemy koce, pokrowce oraz same legowiska, jeżeli przewiduje to producent- żeby delikatne pranie nie uszkodziło materiału. Pralka ma większy wsad- 9kg, ale nie przyjmie monolitycznych, dużych legowisk.

Scroll to top