telefon ikona

538 623 456

Zadzwoń i umów się na spotkanie informacyjne.

Oferta dla psów

Hotel dla psów

Plan dnia podczas pobytu psa w naszym hotelu ustalamy indywidualnie. Ma być dopasowany do potrzeb pupila. Zawsze bazuje na 4 filarach, które układamy w różnych proporcjach.

Należą do nich:
– eksploracja środowiska zewnętrznego
(mowa tu o spacerach i kontakcie z dalszym otoczeniem),
– wysiłek fizyczny
– jest zapewniany w wybiegach na naszym terenie, w zależności od możliwości i upodobań z innymi psami i/lub opiekunem.

Psy rozwijają się intelektualnie średnio do poziomu trzylatka. Dążymy do tego by pobyt w naszym obiekcie był wakacjami życia a czas był spędzony na tym, co nasi podopieczni lubią najbardziej a na co my nie mamy zawsze czasu, czyli zabawie z pobratymcami i przewodnikiem.

– jeszcze raz zabawa (tym razem przy udziale zabawek interaktywnych i edukacyjnych – codziennie coś innego. W dodatku nasi klienci zamiast kupować nowe zabawki, mogą się z nami wymieniać, by nasi podopieczni rozwijali się jeszcze lepiej we własnych domach, bez dodatkowych kosztów),
– kontakt socjalny (czesanie oraz głaskanie i kontakt z psem indywidualny w pokojach naszych podopiecznych).

Do dyspozycji psów od wiosny do jesieni jest również basen w budynku, w którym za dodatkową opłatą odbywają się zajęcia, zarówno z opiekunem, jak i z zabawkami pływającymi i tonącymi.
Dla jeszcze większego komfortu i relaksu naszych podopiecznych używamy naturalnych preparatów na bazie lawendy.

Pokoje są klimatyzowane.

Należy zabrać ze sobą legowisko, koc psa, stary ręcznik lub jakikolwiek materiał, który miałby zapach domu. Oprócz tego książeczkę zdrowia z potwierdzeniem aktualnych szczepień podstawowych: nosówka (symbol na naklejce w książeczce „D„), parwowiroza (symbol „P„), choroba Rubartha (symbol „H” lub „A„),  parainfluenza (symbol „Pi„). Również na wściekliznę (symbol „R„) i na kaszel kenelowy (symbol KC”). Pies powinien być odrobaczony oraz zabezpieczony również przeciwko pasożytom zewnętrznym.
Podopiecznego proszę przekazać nam z ulubioną karmą. 
Do pokoju można też przywieźć inne rzeczy, którymi go udekorujemy. Prosimy nie zabierać ze sobą misek. Wyjątek stanowią miski spowalniające spożywanie pokarmu.

Nie przyjmujemy suczek w cieczce. 
Wskazana jest również historia chorobowa, szczególnie w przypadku podawania leków. Pobyt w hotelu może być łączony z pracą szkoleniową, poradami behawioralnymi, szczególnie w przypadku psów bojaźliwych.

Zwierzęta przywiezione z objawami chorobowymi nie będą przyjmowane lub będą od razu zwracane, z obowiązkiem odebranie, tuż po wykryciu problemu, co potwierdza treść umowy podpisywanej każdorazowo na pobyt.  
Nie przyjmujemy psów agresywnych względem ludzi, nie tolerujących innych psów,  z lękiem separacyjnym oraz z innymi problemami, które uniemożliwiają pobyt i funkcjonowanie w naszym obiekcie.

Usługi dla psów

Pobyt dzienny (doggy day)
Proponujemy również opiekę nad podopiecznych przez cały dzień, czyli od 8:15 do 19.

Pobyt dla psów problematycznych
Jest to oferta przeznaczona dla psów, które zostają gośćmi naszego hotelu. Ta opcja jest wskazana, przy psach lękliwych, czy z problemami socjalizacyjnymi. Wszędzie tam, gdzie musimy włożyć dużo niestandardowej pracy i podjąć wiele prób, np. z wprowadzeniem psa do pokoju lub przełamaniu leków w hotelu. Jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem oraz proponujemy rozwiązania, które warto zastosować w domu. 

Usługi groomerskie
Proponujemy profesjonalną pielęgnację psów, w której skład wchodzi strzyżenie, trymowanie lub wyczesywanie, a także kąpiel, suszenie, obcinanie pazurków oraz czyszczenie oczu i uszu. Nasz doświadczony groomer z chęcią doradzi Państwu jaki zabieg jest odpowiedni dla psa, a także służy radą na temat domowej pielęgnacji.

Szkolenie Posłuszeństwo ogólne
Przekażemy Państwu niezbędną wiedzę o tym, jak myśli pies i co go motywuje oraz nauczymy szkolić psa, co zostanie też zrealizowane na zajęciach.

Szkolenie Pierwszy pies
Jest to multum najważniejszej wiedzy w pigułce, dzięki której zrozumieją Państwo, jak ułożyć właściwe relacje z nowym członkiem rodziny. Zajęcia mają formę spotkań, które są spersonalizowane pod konkretnego psa i jego nowych opiekunów.

Porady behawioralne
Jeśli mają Państwa problem z zachowaniem swojego psa, to zapraszamy na konsultacje
behawioralne. Pomagamy znaleźć przyczynę i rozwiązać problem. Poprawi to Państwa relacje z czworonogiem i zapobiegnie niepotrzebnej frustracji. Często problemy behawioralne i niewłaściwe szkolenie są ze sobą powiązane.
Dlatego bywa, że prowadzimy model hybrydowy, łączący dwa powyższe elementy.

Hydroterapia
Jest szczególnie polecana psom przy szeroko pojętych problemach z układem ruchu, rekonwalescencji czy wzmocnieniu mięśni u psów w podeszłym wieku. Zajęcia odbywają się od wiosny do jesieni w naszym budynku.

Zabawa w basenie
Prowadzimy też indywidualne zajęcia z pływania, więc jeżeli Państwa pies kocha kontakt z
wodą, to polecamy skorzystać również z zabaw w basenie, z aportowaniem i/lub nurkowaniem pod okiem opiekuna. Zajęcia odbywają się od wiosny do jesieni w naszym budynku.

Pomoc w wyborze psa
Dobranie odpowiedniego szczeniaka jest bardzo ważnym zadaniem. Właściwy wybór
zapobiega niepotrzebnej frustracji, zarówno ze strony opiekunów, których oczekiwania były inne, jak i młodego podopiecznego, którego naturalne cechy rasowe i uwarunkowania osobnicze predysponują go do innych zachowań, niż oczekiwane. Ten wybór zaważy na udanym wspólnym życiu na kilkanaście, a czasami nawet na dwadzieścia kilka lat.

Pralnia
pierzemy koce, pokrowce oraz same legowiska, jeżeli przewiduje to producent- żeby delikatne pranie nie uszkodziło materiału. Pralka ma większy wsad- 9kg, ale nie przyjmie monolitycznych, dużych legowisk.

Niebawem rozszerzymy naszą ofertę o psie przedszkole, zabiegi rehabilitacyjne oraz SPA. 

Scroll to top