telefon ikona

538 623 456

Zadzwoń i umów się na spotkanie informacyjne.

Hotel dla psów

Plan dnia podczas pobytu psa w naszym hotelu dla psów ustalamy indywidualnie. Ma być dopasowany do potrzeb pupila. Zawsze bazuje na 4 filarach, które układamy w różnych proporcjach.

Są to między innymi:

  • eksploracja środowiska zewnętrznego (mowa tu o spacerach i kontakcie z dalszym otoczeniem),
  • wysiłek fizyczny – jest zapewniany w wybiegach na naszym terenie, w zależności od możliwości i upodobań, z innymi psami i/lub opiekunem.
  • jeszcze raz zabawa (tym razem przy udziale zabawek interaktywnych i edukacyjnych) – codziennie coś innego. W dodatku nasi klienci zamiast kupować nowe zabawki, mogą się z nami wymieniać, by nasi podopieczni rozwijali się jeszcze lepiej we własnych domach, bez dodatkowych kosztów),
  • kontakt socjalny (czesanie oraz głaskanie i kontakt z psem indywidualny w pokojach naszych podopiecznych).

Psy rozwijają się intelektualnie średnio do poziomu trzylatka. Dążymy do tego, by pobyt w naszym obiekcie był wakacjami życia, a czas był spędzony na tym, co nasi podopieczni lubią najbardziej, a na co my nie mamy zawsze czasu, czyli zabawie z pobratymcami i przewodnikiem.

Hotel dla psów oferuje także dodatkowe usługi, takie jak hydroterapia, zabiegi pielęgnacyjne w salonie groomerskim, zabawa na basenie oraz wiele innych atrakcji w naszym SPA. Oferta hotelu obejmuje też szereg szkoleń, na przykład z posłuszeństwa. Zapewniamy również porady behawioralne i pobyty terapeutyczne dla psów lękliwych.

Zasady panujące w naszym hotelu dla psów

Do dyspozycji zwierzaków przebywających w naszym hotelu dla psów jest również basen, w którym za dodatkową opłatą odbywają się zajęcia, zarówno z opiekunem, jak i z zabawkami pływającymi i tonącymi.

Dla jeszcze większego komfortu i relaksu naszych podopiecznych używamy naturalnych preparatów na bazie lawendy.

Należy zabrać ze sobą legowisko lub koc psa, książeczkę zdrowia z aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie i chorobom zakaźnym, a także odrobaczeniem. Zwierzę należy zabezpieczyć przeciwko kleszczom i pchłom oraz przekazać nam ulubioną karmę pupila. Nie przyjmujemy suczek w cieczce.

Wskazana jest również historia chorobowa, szczególnie w przypadku podawania leków.

Pobyt w hotelu może być łączony z pracą szkoleniową, poradami behawioralnymi, szczególnie w przypadku psów bojaźliwych.

Zwierzęta przywiezione z objawami chorobowymi nie będą przyjmowane lub będą od razu zwracane, z obowiązkiem odebrania, tuż po wykryciu problemu, co potwierdza treść umowy podpisywanej każdorazowo na pobyt.

Scroll to top